Menu

Rikard Isacsson

Grafisk designer, webbutvecklare och autodidakt som är stolt ägare till en snart komplett Batmandräkt.

0722 22 59 49
rikard@okidoki.se
@rikardisacsson

Benny Nilsson

Benny vet att goda idéer kan komma från var som helst men chanserna ökar genom positivt energiskt samarbete. Erfarenhet från Digital Equipment, Riksbyggen, ICL, Cell Networks och många fler.

0709 96 12 39
benny@okidoki.se
@okidokilinkoping

Victor Bisgaard

Art Director och fotograf. "Jag älskar katter, men jag hatar de egentligen."

0739 37 84 55
victor@okidoki.se
@whirre

Viktor Ghamari

Grafisk formgivare och front-end webbdeveloper med en förkärlek för hockey och kaffe.

0768 78 76 06
viktor.g@okidoki.se

@ghamarinho

Per Severinsson

Projekt- och produktionsledare, samt kock – Kärt barn har många namn.

0733 53 88 56
per@okidoki.se

Linda Snejde

Byråns bästa projektledare för mässuppdrag. Trivs bäst i solen.

0767 61 28 90
linda@okidoki.se

Leif Lindström

Copywriter och projektledare med en förkärlek för rally.

0705 70 32 31

Hugo

Creative Director som gillar långa promenader på stranden och döda fiskmåsar.

013 31 22 17
hugo@okidoki.se
@hugocreativedirector

Linda Ruuth

Linköpings bästa hårstylist som tar hand om studiohörnans förberedelser.

0738 21 81 79
@lindasviol

Låt oss göra era varumärken starkare

Okidoki reklambyrå består av en liten grupp medarbetare. Vi är mångsidiga och jobbar inhouse med det mesta. Från annonser, trycksaker och rabatthäften till webb, foto och film. Vi har verktygen och vet hur de används. Men innan de tas i bruk måste vi ta reda på vad som ska byggas.

Kontakta vår projektledare för ett inledande möte eller om du vill veta mer om oss och vår verksamhet.

Besök oss på Södra Oskarsgatan 3
Skicka brev till oss på Post Box 596, 581 07 Linköping

Ring oss på 013-31 22 17
Skicka ett E-post via info@okidoki.se

Behöver du ytterliggare hjälp? Kika på Google Maps.